Kick-off Orange The World

Datum
tot
Locatie
Raadhuis, Markt 1, Roosendaal

Op dinsdag 25 november gaat de Roosendaalse campagne voor ‘Orange the World’ van start. Met het ontsteken van de oranje verlichting bij het raadhuis vraagt wethouder Evelien van der Star aandacht voor deze wereldwijde campagne tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. Ook een postercampagne met Roosendalers in hoofdrol wordt gelanceerd. U bent van harte welkom.

Programma 
16.30 uur Ontvangst en welkomstwoord door wethouder Evelien van der Star
16.45 uur Ontsteken oranje verlichting en fotomoment 
17.00 uur Toelichting campagne en uitdelen posters 
17.30 uur Einde programma 
 
Aanmelden wenselijk, niet verplicht 
Wilt u hierbij aanwezig zijn? Dat kan! Het is voor ons heel fijn om te weten op hoeveel gasten we kunnen rekenen. Klik hier om je aan te melden. 

 

Orange the World 
Orange the World is de wereldwijde campagne tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. De campagne vindt ieder jaar plaats van 25 november, de Internationale Dag tegen Geweld tegen Vrouwen, tot 10 december, de Internationale Mensenrechtendag. Meer informatie is te vinden op www.orangetheworld.nl. In Roosendaal besteden we hier aandacht aan vanuit het programma Meedoen en Gelijke Kansen.